Логин
Пароль
Войти как пользователь
Зарегистрироваться
После регистрации на сайте вам будет доступно отслеживание состояния заказов, личный кабинет и другие новые возможности

Ножі Ganzo 6а серія Оптом

test

Сучасна колекція ножів Ganzo представлена кількома серіями, кожна з яких є логічним продовженням попередньої. Ножі Ganzo 6а серії можна вважати першопрохідцем бренду, що увібрав у себе основні характерні риси інструментів китайського виробника. По-перше, це доступна ціна леза, аналогів якій не знайти ні в одного іншого бренду конкурента. По-друге, це достатньо висока якість збірки ножа, не дивлячись на його низьку ціну.

Ніж Ganzo 6а серії — стандартний клинок, який має бути у кожного. Це дуже простий та лаконічний інструмент, що легко впорюється з основними задачами. Такий ніж буде доречним протягом довготривалих подорожей, вирішення базових потреб під час рибалки чи полювання в умовах, коли потрібен надійний інструмент, який не шкода пустити в хід.

Основні характеристики ножів Ganzo 6а серії

Ganzo 6а серія навряд чи може похвалитися великою різноманітністю моделей та характеристик. Проте вона гарно підійде колекціонерам-початківцям або тим, кому потрібен гарний та недорогий ніж для виконання базових функцій.

Леза більшості ножів Ганзо 6а серії виконані з недорогих сплавів сталі 420 та 440. Це достатньо прості щодо догляду метали, які легко заточуються та мають високі показники опору до корозії, аби інструмент слугував упродовж багатьох років. Наприклад, ніж Ganzo G611 підійде прихильникам туристичних подорожей, коли потрібно порізати їжу на шматки чи впоратися з перерізанням мотузки чи тканини. Ніж Ganzo G616 буде до вподоби прихильникам кишенькового складного ножа, який зручно носити з собою кожного дня. А ніж Ganzo G618 стане привабливим доповненням у колекцію прихильників класичних клинків.

Окремої уваги заслуговує ніж Ganzo G6252, який вироблений із сплаву BRD4116. Це недорогий матеріал, який ідеально пасуватиме рибалкам, оскільки він не боїться тривалого контакту з вологою.

Однак треба мати на увазі, що складний ніж Ганзо з даних сплавів потребує постійного заточення. Тому під час подорожі необхідно завжди мати при собі аксесуари для заточування ножів, які можна купити у нашому онлайн-магазині.

Рукояті ножів Ganzo 6a серії вироблені з ABS пластику. Це сучасний і дешевий матеріал, який характеризується однаково задовільною стійкістю як до морозів, так і високих температур, а також витримує високі механічні навантаження. Окрім цього кожна рукоять має металеву кліпсу для зручності під час носіння.

Купуйте в Атлантмаркет

Задля по-справжньому гарного відпочинку на природі потрібне якісне оснащення. В Атлантмаркет можна знайти все необхідне, у тому числі повний каталог товарів Ганзо. Ми співпрацюємо з компанією Ganzo вже не один рік і є офіційним дистриб’ютором цього бренду. Тому тільки у нас ви знайдете найнижчі ціни на весь асортимент і гарантію на кожну товарну позицію.

Ми займаємося продажем в роздріб та оптом і доставляємо товар по всій території України та країни СНД. Завдяки нашій гнучкій системі знижок, чим більше ваше замовлення, тим більшу вигоду для бізнесу ви отримуєте. Тим паче що з нашим оптовим сервісом це не потребує багато часу і можна зробити не відволікаючись від робочого процесу.

Читати далі...

Фильтр
РРЦ, ₴ грн
Найдено: Показать